انتشار کتاب «انتخاب هوشمندانه؛ ازدواج پایدار» در خبرگزاری ایکنا

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

همزمان با ایام فاطمیه(س) با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(دامت برکاته) مبنی بر توجه به موضوع ازدواج و جوانان، نخستین اثر مؤسسه فرهنگی روح الجنان در حوزه خانواده با عنوان انتخاب هوشمندانه؛ ازدواج پایدار که توسط ۷ تن از اساتید دانشگاه شهید بهشتی به رشته تحریر درآمده و آقای دکتر محسن ایمانی ریاست دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس، مقدمه و ویراستاری علمی آن را انجام داده است، به چاپ رسید.

این اثر شایسته که توسط انتشارات نسیم جانان، منتشر شده در ۸ فصل مقدمات لازم و مباحث حقوقی، اخلاقی و روانشناسی که دختران و پسران لازم است قبل از ازدواج از آن آگاه باشند را مطرح می کند و به شیوه ای متقن به ارائه راهکار می پردازد.

گروه پژوهشی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت روح الجنان به دلیل اهمیت این موضوع و با توجه به رسالت فرهنگی خود که ترویج سبک زندگی اسلامی است، به نشر این اثر اقدام نموده است.

دکتر مجتبی فائق در توضیح دلیل پرداختن به کتاب حاضر گفت که اثر حاضر که مخاطبش جوانان در سن ازدواج است، کمک می‌کند تا جوانان نگرش درستی نسبت به امر ازدواج پیدا کنند، خویشتن داری خود را تقویت نمایند، به شناخت دقیق تری از خود و همسر آینده شان دست یابند، مهارت انتخاب درست را کسب کنند، نسبت به برخی از جنبه های حقوقی ازدواج آگاهی پیدا کنند و در نهایت، خود را برای پذیرش مسئولیت همسری آماده کنند.

برای مشاهده‌ی این پوشش رسانه‌ای اینجا کلیک کنید.

همچنین تصویر این موضوع را در زیر می‌توانید ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن تماس: ۰۲۱۲۶۵۶۷۴۳

● ساعات کاری: از ۸ صبح تا ۱۰ شب
● حتی روزهای تعطیل